Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Dotační projekty

Poloprovozní zařízení pro výrobu nových forem na bázi kyseliny hyaluronové využitelných v medicíně

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Vývoj poloprovozních technologií pro výrobu porézních a neporézních forem založených na nativní kyselině hyaluronové a/nebo jejích derivátech.

Projekt probíhá ve spolupráci s firmou Contipro.


EU.pngMPO.png
Projekt pohonu elektrobusu s IoT systémem pro městskou a meziměstskou dopravu

Tento projekt je financován se státní podporou Technologické agentury ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu v rámci Programu TREND.

Cílem projektu je vývoj inteligentní elektrické trakční jednotky s vysokou účinností a dalšími přidanými parametry skládající se ze synchronního motoru s permanentními magnety a převodovky (reduktoru) pro městské a meziměstské elektrobusy, pokrývající svou modulární koncepcí velikosti vozidel od 8 m až po 12 m autobusy. Součástí projektu bude i vývoj a realizace digitální platformy pro sběr a vyhodnocení dat (IoT) a vytvoření digitálního dvojčete eleltromotoru pro autobusy.

Projekt probíhá ve spolupráci s firmou EM Brno a inovačním centrem PATRIC.


album/Products_Model_Product/48/logo.png

Výpočtová a experimentální podpora 3D tisku kovových komponent technologií DMLS vystavených v provozu víceosému únavovému zatěžování


Tento projekt je financován se státní podporou Technologické agentury ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu v rámci Programu TREND.

Odborným cílem projektu je rozvoj výpočtové a experimentální podpory 3D tisku kovových komponent, které jsou v provozu vystavené víceosému únavovému zatěžování. Budou navrženy, nadimenzovány, výpočetně posouzeny a experimentálně ověřeny funkční vzorky složitých a složitě (multiaxiálně) namáhaných komponent. Vše je doprovázeno vývojem speciálního softwarového modulu pro posuzování únavové pevnosti a životnosti součástí při multiaxiální únavě.

Projekt probíhá ve spolupráci s Regionálním technologickým institutem Západočeské univerzity v Plzni a Slovenskou technickou univerzitou v Bratislavě.


album/Products_Model_Product/48/logo.png

 
TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies