Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Kariéra

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ POZICE:

Inženýrská společnost TechSim Engineering zaměřující se na konzultační činnost a prodej softwaru hledá:

Aerodynamika a CFD VÝPOČTÁŘE

Náplň práce:

Ø  Příprava CFD výpočtů (3D, 1D)

Ø  Síťování komplexních geometrií

Ø  Nastavení parametrů solveru

Ø  Vyhodnocení výsledků simulace

Ø  Komunikace a práce v týmu

Ø  Vytváření podkladů pro obchod a vývojové projekty

Co očekáváme?

Ø  Základní znalost CFD problematiky

Ø  Aktivní přístup

Ø  Chuť učit se a nebát se nových věcí

Ø  Samostatnou práci na zadaných úkolech – v případě neznalosti schopnost poradit si např. dotazem mířeným na kolegy, nadřízeného nebo Google

Ø  Logické myšlení

Ø  Spolehlivost

Ø  Základní znalost anglického jazyka

Ø  Benefitem je potom znalost CFD systému STAR CCM+

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte se nám ozvat na info@techsim.cz

OBCHODNÍK SOFTWARE A HARDWARE PRO DIGITALIZACI

Jak pracujeme?

  • Naučíme tě principy digitálního prototypování a jeho výhody ve vývojovém cyklu

  • Pomůžeme pořádat webináře nebo kreativní semináře pro získání nových klientů

  • Zároveň dostaneš k dispozici perspektivní leady, které ti usnadní uzavření obchodů

  • Po zaškolení do CRM systému budeš samostatně řídit celý prodejní cyklus

  • Tebou uzavřené obchody zůstávají ve Tvém portfoliu

Jestli umíš a máš:

  • Technické základy a dovednosti digitálního prototypování a výpočetních simulací bez průmyslového omezení

  • Prodávat a baví Tě to

  • Vzbudit zájem a uzavřít obchod

  • Máš rád/ráda vývojové procesy a dokážeš se rychle učit

  • Máš skvělé prezentační dovednosti

  • Jsi komunikativní a problémy řešíš samostatně

  • Domluvíš se anglicky (další jazyk je velkou výhodou)

...PAK MŮŽEŠ BÝT NÁŠ NOVÝ OBCHODNÍK/OBCHODNICE

Co nabízíme:

  • Práci ve stabilní a perspektivní technologické firmě
  • Znalosti principů digitálního dvojčete a jeho uplatnění při vývoji nových produktů
  • Příležitost spolupracovat se zahraničními kolegy s možností cestování
  • Motivující odměnu úměrnou Tvým výsledkům s bonusovým systémem bez horního limitu
  • Práci ve společnosti, která splňuje předpoklady ESG

Pokud Tě pozice zaujala, neváhej se nám ozvat na info@techsim.cz

FEA / CAE VÝPOČTÁŘ

Ø  Příprava a zpracování FEA výpočetních modelů

Ø  Nastavení fyzikálních modelů a parametrů solveru

Ø  Vyhodnocení numerických simulací a návrh úprav

Ø  prezentování výsledků před zákazníky

Ø  Optimalizace výchozího designu

Ø  VŠ technického směru

Ø  Znalost analytických a numerických výpočetních metod v oblasti technických výpočtů

Ø  Schopnost interpretovat výsledky

Ø  Chuť učit se nové věci

Ø  Dobré komunikační schopnosti

Ø  Přesnost a pečlivost

Ø  Práce v Praze

Ø  Pestrá pracovní náplň

Ø  Práce na špičkových vývojových projektech

Ø  Flexibilní pracovní doba

Ø  Práce v mladém dynamickém kolektivu

Ø  Práci na poloviční i plný úvazek

Ø  Nadstandardní platové podmínky

Ø  Proškolení v softwarech firmy Siemens