Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Kariéra

i-nrH2wSZ-X3.png

Jste specialistou na virtuální prototypování, testování a stavbu modelů? Baví Vás práce se špičkovou technologií a máte smysl pro inovativní řešení a netradiční postupy? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou příležitost!

Naše malá technologická společnost hledá talentované a zapálené jedince, kteří nám pomohou vyvíjet a testovat prototypy našich převratných produktů.
Jako specialista v našem týmu budete mít příležitost pracovat na špičkových projektech, které utvářejí budoucnost techniky. Budete mít přístup k nejmodernějším nástrojům a technologiím a budete součástí mladého, stejně smýšlejícího kolektivu, který je nadšený pro inovace a posouvá hranice možného.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu jak se zkušenostmi, tak i nadšence pro virtuální prototypování, testování a stavbu unikátních modelů.

Pokud máte silné zázemí v aplikované mechanice, informatice nebo příbuzných oborech a máte zkušenosti s výpočetními simulacemi k řešení složitých problémů, pak jste tou pravou posilou pro náš kolektiv!

Naše společnost nabízí dynamické a týmové pracovní prostředí s vysokou flexibilitou, benefiční balíčky a příležitosti k růstu a postupu.
Máte-li zájem přidat se k našemu týmu, podívejte se na níže vypsané pozice a zašlete nám svůj životopis a stručný motivační dopis s podrobnostmi o vašich zkušenostech a kvalifikaci na info@techsim.cz.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!

  • Místo práce: Praha, Brno, Trenčín

  • Možnost jak plného, tak částečného úvazku

  • Vhodné i pro čerstvé absolventy


         

     

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies