Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

EDA Solutions

Siemens EDA - Electronic Design Automation.

Tempo inovací v elektronice se zrychluje neuvěřitelným tempem. Abychom zákazníkům pomáhali zvládat tento existenčně důležitý proces a stát se lídry na trhu, jsme odhodláni dodávat světově nejkomplexnější portfolio softwaru, hardwaru a služeb pro automatizaci elektronického navrhování (EDA).

Portfolio našeho softwaru je možno rozdělit do 3 skupin:
 • Design, verifikace & výroba integrovaných obvodů
 • Návrh zapouzdření & verifikace integrovaných obvodů
 • Návrh a výroba elektronických systémů.

EDA PORTFOLIO


Design, verifikace & výroba integrovaných obvodů

 • Skupina programů "IC Design, Verification & Manufacturing" od společnosti Siemens EDA zahrnuje několik klíčových produktů, které podporují různé fáze vývoje integrovaných obvodů (IC). Zde jsou některé z hlavních programů této skupiny a jejich stručný popis:

 • Calibre – komplexní nástroj pro procesní kontrolu a verifikaci. Provádí kontroly pravidel pro fyzický design a verifikaci signálů a simulace výrobních procesů. Pomáhá zajistit, že návrhový proces splňuje požadavky na výrobu a funkčnost.

 • Questa – vývojové prostředí pro simulaci, verifikaci a testování digitálních obvodů. Poskytuje široké možnosti simulace a testování a je využívána pro ověření funkčnosti a bezpečnosti integrovaných obvodů.

 • Tessent – sada nástrojů pro testování integrovaných obvodů. Obsahuje různé metody testování, včetně integrovaných testovacích vzorků (embedded test), které pomáhají zajistit kvalitu a spolehlivost výroby integrovaných obvodů.

 • Solido – poskytuje nástroje pro statistickou analýzu a optimalizaci výkonu integrovaných obvodů. Pomáhá inženýrům zlepšovat stabilitu a spolehlivost obvodů při minimalizaci vlivu procesních variabilit.

 • Veloce – rychlý emulátor pro rychlou verifikaci systémů. Poskytuje možnost emulovat návrhy v reálném čase, což umožňuje rychlé testování a ověření funkčnosti a výkonu integrovaných obvodů.

 • ModelSim – vývojové prostředí pro simulaci a verifikaci HDL kódu (např. VHDL, Verilog). Poskytuje možnosti simulace digitálních obvodů a vývojářům umožňuje testovat a ověřovat funkčnost svých návrhů.

 • Catapult – nástroj pro vysokoúrovňový syntetický návrh (HLS), který umožňuje převádět vyšší úrovně abstrakce v návrhu (např. C/C++) na strukturované obvody. Tento proces zjednodušuje a urychluje vývoj komplexních integrovaných obvodů.

 • PowerPro – nástroj pro analýzu a optimalizaci spotřeby energie v integrovaných obvodech. Poskytuje nástroje pro simulaci, analýzu a optimalizaci spotřeby energie v různých režimech činnosti integrovaných obvodů. PowerPro je klíčový pro návrháře, kteří se snaží minimalizovat spotřebu energie a prodloužit výdrž baterií v elektronických zařízeních.

 • Precision FPGA Synthesis – nástroj pro logickou syntézu určený speciálně pro FPGA (Field-Programmable Gate Array) čipy. Pomáhá převádět vysokoúrovňové abstrakce návrhu na konkrétní implementaci na FPGA čipech. Poskytuje pokročilé možnosti optimalizace výkonu, velikosti a spotřeby energie v cílovém FPGA

 • OneSpin Formal Verification – OneSpin Formal Verification je nástroj pro formální verifikaci a analýzu integrovaných obvodů. Poskytuje pokročilé techniky pro ověření funkční bezpečnosti, integrity a korektnosti návrhu. Pomáhá inženýrům zjistit a odstranit chyby v návrzích a zvýšit spolehlivost a bezpečnost integrovaných obvodů.

 • Tyto programy jsou klíčovými nástroji pro navrhování, ověřování a výrobu integrovaných obvodů a jsou součástí širšího ekosystému pro elektronický design od společnosti Siemens EDA.
DESIGN


PLATE


Siemens EDA je lídrem v návrhu, ověřování a výrobě integrovaných obvodů. Naše nástroje umožňují zákazníkům navrhovat inovativní integrované obvody, které řídí digitalizaci po celém světě, rozšiřují vysokorychlostní kabelovou a 5G komunikaci, cloud computing, autonomní řízení a vše chytřejší AI.
IBM Návrh a verifikace zapouzdření integrovaných obvodů

Integrované řešení pro zapouzdření integrovaných obvodů, které pokrývá vše od plánování a prototypování až po schválení pro různé integrační technologie, jako jsou FCBGA, FOWLP, 2.5/3D IC a další. Naše softwarové produkty pro zapouzdření integrovaných obvodů vám pomáhají překonat omezení monolitického škálování.
 • Tato Skupina programů zahrnuje několik klíčových produktů, které podporují návrh, simulaci a verifikaci pouzder integrovaných obvodů. Zde jsou některé z hlavních programů této skupiny:

 • Xpedition Package Designer – nástroj speciálně navržený pro návrh a simulaci pouzder integrovaných obvodů. Pomáhá inženýrům vytvářet komplexní 3D modely pouzder, provádět analýzy elektromagnetické kompatibility (EMC) a simulace tepelného chování balení.

 • HyperLynx – obsahuje nástroje pro simulaci a analýzu signálových a výkonových integrovaných obvodů. V rámci skupiny programů zaměřených na IC packaging design & verification se využívá pro analýzu a optimalizaci signálových tras a rozložení napájecí sítě na desce plošných spojů (PCB).

 • Tessent – sada nástrojů pro testování integrovaných obvodů. I když Tessent je často spojován s testováním samotných čipů, může být také využíván pro testování částí pouzder a balení, které mohou ovlivnit výkon či spolehlivost integrovaných obvodů

 • Calibre – komplexní nástroj pro procesní kontrolu a verifikaci, který se používá k zajištění, že návrhový proces a výrobní proces splňují požadavky na kvalitu a spolehlivost. Provádí kontroly pravidel pro fyzický design a simulace výrobních procesů, což je klíčové i při návrhu pouzder a balení integrovaných obvodů

XPEDITION

Nástroje Xpedition IC Packaging Design poskytují kompletní návrhové řešení pro vytváření složitých, vícevrstvých homogenních nebo heterogenních zařízení pomocí modulů FOWLP, 2.5/3D nebo system-in-package (SiP), stejně jako prototypování sestav IC pouzder, plánování, co-design a SL implementaci (Substrate Layout Implementation).Analýza signálové a napájecí integrity čipu/pouzdra, elektromagnetické kompatibility a tepelných podmínek. Naše nástroje jsou rychlé, snadno použitelné a přesné, a zajistí Vám úspěšné dosažení cíle.Fyzická verifikace a finální schválení, které splňují požadavky výrobců čipů a OSAT. Programy Vám zajišťují dosažení cílů výkonu a plánovaného času uvedení na trh. Návrh a výroba elektronických systémů

 • Do této skupiny produktů patří následující produkty:

 • Xpeditionr – integrované prostředí pro návrh elektronických systémů, zahrnující nástroje pro návrh tištěných spojů (PCB), simulaci signálů a výkonu a optimalizaci elektronických systémů. Poskytuje robustní nástroje pro plánování, návrh a výrobu elektronických zařízení.

 • PADS – softwarový nástroj pro návrh tištěných spojů (PCB), který umožňuje inženýrům vytvářet schémata a desky plošných spojů v rámci jednoho integrovaného prostředí. PADS je navržen tak, aby byl snadno použitelný pro návrháře všech úrovní.

 • HyperLynx – nástroje pro simulaci a analýzu signálových a výkonových integrovaných obvodů. Je využíván k analýze a optimalizaci signálových tras a napájecích sítí na desce plošných spojů (PCB) a pomáhá zajistit kvalitu a spolehlivost elektronických systémů.

 • Valor – Valor je softwarová platforma pro plánování, simulaci a optimalizaci výrobního procesu elektronických zařízení. Poskytuje nástroje pro sledování kvality, efektivitu výroby a zvyšování výkonnosti výrobních linek.Návrh elektronických systémů kopíruje trendy v nové éře digitální transformace.

Digitální technologie kombinují všechny aspekty návrhu produktu, včetně mechanických a elektrických, a zrychlují a zefektivňují tak celý proces návrhu PCB – od konceptu produktu až po výrobu.

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies