Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Precision FPGA Synthesis

Precision FPGA Synthesis

Precision FPGA Synthesis je nástroj vyvinutý společností Siemens EDA (dříve známou jako Mentor Graphics) jako součást jejich řady nástrojů pro elektronický návrh (EDA). Je určen k efektivní syntéze a optimalizaci návrhů pro FPGA (Field-Programmable Gate Array), což usnadňuje implementaci digitálních obvodů do FPGA zařízení.


Precision Synthesis is the industry’s most comprehensive FPGA vendor-independent solution. It offers best-in-class results for performance and area. Precision has tight integration across the Siemens FPGA flow from C++/SystemC/RTL design through simulation and formal verification to board design.
Zde je přehled některých klíčových funkcí programu Precision FPGA Synthesis:

  • Syntéza specifická pro FPGA: Precision FPGA Synthesis je navržen speciálně pro syntézu návrhů pro FPGA, optimalizuje návrh pro efektivní implementaci na FPGA zařízeních.

  • Optimalizace pro výkon a plochu: Tento nástroj provádí optimalizace zaměřené jak na výkon, tak na využití plochy, zajistění, že syntetizovaný návrh splňuje požadavky na výkon a efektivně využívá zdroje FPGA.

  • Podpora pro různé architektury FPGA: Precision FPGA Synthesis podporuje širokou škálu architektur FPGA od různých výrobců, což umožňuje designérům cílit na různá FPGA zařízení podle potřeb jejich projektů.

  • Podpora vyšší úrovně abstrakce: Tento nástroj podporuje syntézu z vyšších úrovní abstrakce, což umožňuje návrhářům popsat své návrhy pomocí jazyků jako VHDL, Verilog, nebo SystemVerilog, stejně jako pomocí vyšších úrovních jazyků jako C/C++ nebo SystemC.

  • Integrace s design flow FPGA: Precision FPGA Synthesis se snadno integruje do design flow FPGA, umožňuje návrhářům přechod od zadání a ověřování návrhu k syntéze a implementaci s lehkostí.

  • Asistence při dosažení časových podmínek: Nástroj poskytuje funkce a metodiky pro dosažení časové uzávěrky v návrzích FPGA, zajišťující, že kritické časové cesty splňují časová omezení a dosahují požadovaných výkonnostních cílů.

  • Nástroje pro ladění a analýzu: Precision FPGA Synthesis nabízí možnosti ladění a analýzy, které pomáhají návrhářům porozumět syntetizovanému návrhu, identifikovat potenciální problémy a případně optimalizovat návrh dále.

  • Inkrementální syntéza: Nástroj podporuje inkrementální syntézu, což umožňuje návrhářům provádět iterativní změny ve svých návrzích a efektivně syntetizovat pouze modifikované části, což snižuje dobu syntézy a zlepšuje produktivitu.

Celkově lze říci, že Precision FPGA Synthesis je komplexní nástroj, který má za cíl zjednodušit proces syntézy návrhů pro FPGA, což umožňuje návrhářům dosáhnout optimálního výkonu, využití plochy a spolehlivosti ve svých digitálních systémech postavených na FPGA..
TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies