Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Simcenter TestLab

Simcenter TestLab je univerzálním prostředím pro testování, které kombinuje multifyzikální vysokorychlostní sběr dat s širokou škálou nástrojů sloužících k jejich vyhodnocení a zpracování. Simcenter TestlLab byl navržen tak, aby nabídl zkušebním týmům všechny možnosti, které jsou třeba k inovacím.

[page_produktySiemens/product_11.png]

Simcenter TestLab je založen na systému model-based aplikací a umožňuje tedy validaci systémů na základě kombinovaného fyzického a virtuálního testu. Integrované řešení, které software nabízí, vede k rychlému vytváření reportů, umožňuje okamžitou vizualizaci dat, automatické nahrávání a rychlé porovnávání návrhových variant.

[page_produktySiemens/product_10.png]

Proč Simcenter TestLab?

 • Akustické měření
  Simcenter TestLab umožnuje zpracování akustického měření v široké škále průmyslových aplikací a zároveň obsahuje aktuální mezinárodní standardy a normy. Standardními aplikacemi, pro které je software používán je akustické materiálové měření, provozní NVH testování, pass-by-noise engineering, měření akustické intenzity, výkonu, kvality zvuku a zjišťování zdrojů hluku.
 • Vyhodnocení životnosti
  Simcenter TestLab je end-to-end řešení pro měření životnosti. Pomocí softwaru lze nastavit zrychlené testování (accelerated life testing), provést únavové analýzy i analýzy zatěžování (např. metodou rainflow), optimalizovat časový rozvrh měření nebo sbírat a zpracovávat data naměřená přímo v terénu (road load data aquisition).
 • Měření rotačních
  Pro NVH analýzy rotačních strojů, které mají za cíl optimalizaci výkonu, nabízí Simcenter TestLab nástroje sledující vliv rychlosti, točivého momentu nebo řízení na kvalitu zvuku, torzní vibrace a energetickou účinnost.
 • Strukturální dynamika
  Modální měření v softwaru Simcenter TestLab je postaveno na 40 letech zkušeností firmy LMS.
 • Transfer Path Analysis
  TPA je metodou, která dokáže kvantifikovat zdroje hluku a cestu jeho šíření se strukturou. Lze tak definovat velikost příspěvků jednotlivých zdrojů k celkovému hluku a je tak jedinečným nástrojem pro NVH optimalizaci celého systému.
[page_produktySiemens/product_9.png]

Více o Simcenter TestLab: Simcenter TestLab

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies