Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Simcenter SCADAS

S podporou velkého množství analogových a digitálních převodníků je hardware Simcenter SCADAS optimálním řešením pro akustické, vibrační i životnostní testování. Je snadno integrován do softwaru Simcenter TestLab. V tomto spojení lze pak snadno nalézt správné nastavení pro akcelerované testy.

[page_produktySiemens/product_20.jpg]

Řada hardwaru Simcenter SCADAS umožňuje testování v laboratoři i v terénu. Nabízí řešení přenositelné v ruce, přenosné mobilní jednotky, autonomní inteligentní záznamníky a systém sběru dat s vysokým počtem kanálů, díky čemuž lze provádět multifyzikální měření.

[page_produktySiemens/product_19.png]

Proč Simcenter SCADAS?

 • Autonomní záznam dat
  Při testování v terénu je výhodné zaznamenávat měřená data bez PC. Rekordér hardwaru Simcenter SCADAS pracuje samostatně, jako smart zařízení ovládané bezdrátově tabletem, nebo lze stndardně připojit k PC.
 • Testování v terénu
  V portfoliu Simcenter SCADAS lze zvolit jednotku, navrženou pro sběr dat v terénu. Umožňuje měření s vysokým počtem kanálů v náročných zkušebních podmínkách. Konstrukce sběrnice má za cíl co nejlepší přiblížení k senzorům a tak šetří náklady na kabeláž, zlepšuje kvalitu signálu a usnadňuje rychlejší nastavení testů.
 • Multifyzikální testování
  Konfiguraci sběrnice je možné volit dle požadavků na typ testování. Široká škála vstupních modulů podporuje širokou škálu převodníků a možnost úpravy signálů pro kombinaci analogových a digitálních signálů. Simcenter SCADAS umožňuje současné měření vibrací, sil, deformací, posuvů, teploty, zvuku, zkrutu, tlaku, CAN, GPS a dalších.
 • Pass-by-noise hardware
  Testování hluku při průjezdu je náročným inženýrským úkolem. S rostoucím tlakem na snížení hluku a aktualizacemi norem je podstatnou aplikací v testování. Siemens poskytuje komplexní nabídku pro řešení této úlohy zahrnující hardware pro měření hluku v exteriéru i interiéru, nástroje pro urychlení certifikačního procesu vozidel i software pro pokročilé akustické nástroje pro predikci akustického chování při průjezdech.
[page_produktySiemens/product_18.png]

Jak ho získat?

 • Nákup měřícího zařízení Simcenter SCADAS s trvalou licencí testovacího SW Simcenter TestXpress nebo TestLab. V ceně trvalé licence je vždy zahrnuta roční údržba – maintanance, kterou je možno prodloužit podle individuálních požadavků.
 • Nyní možnost pronájmu měřících ústředen Simcenter SCADAS i s měřícím SW Simcenter TestXpress nebo TestLab formou TaaS (Test As A Service) na dobu od jednoho až až 5ti let.
 • V současnosti stále běží akce na prodejní podporu pro malé a střední podniky (SMB). Vztahuje se na měřící ústředny Simcenter Scadas XS a Scadas Mobile s měřícím SW Simcenter TestXpress nebo TestLab.
Jaké všechny produkty patří do rodiny Simcenter SCADAS?

Simcenter SCADAS LAB
Rackové, vysoce výkonné laboratorní řešení, které nabízí nezávislý sběr dat podle počtu kanálů a vysoce spolehlivý a vysokorychlo
stní výkon. Je vhodný pro modální měření vysokých kmitočtů, pozemních vibrací letadel, akustiku nebo testování turbín.
Lab.png

Simcenter SCADAS MOBILE
Hardware je navržený pro produktivní testování a pokrývá širokou škálu aplikací zaměřených na hluk, vibrace, testování životnosti a multifyziku. Hardware je typický robustní a spolehlivou konstrukcí, která je přenosná a umožňuje efektivní sběr dat.
Mobile.png

Simcenter SCADAS RECORDER
Jedná se o inteligentní systém pro záznam dat bez počítače. Lze ho používat samostatně, jako inteligentní záznamník ovládaný tabletem nebo jako frontendový systém pro polní a laboratorní aplikace.
Recorder.png

Simcenter SCADAS XS 
Je ručním řešením pro testování hluku a vibrací. Poskytuje ideální velikost, flexibilitu a výkon měření pro optimální mobilitu a přichází s aplikací pro tablety, která umožňuje mobilní diagnostiku a odstraňování problémů, a to i pro zkušené uživatele.

 - Scadas XS pro spotřební zboží  (česky)


XS.png

Simcenter SCADAS Satellite systems
Hardware je navržen pro měření s velkým počtem kanálů v drsných podmínkách testování. Distribuovaná architektura staví digitalizaci dat blízko senzorů, šetří náklady na kabeláž, zlepšuje kvalitu signálu a usnadňuje rychlejší nastavení a zpracování dat.
Satellite.png

Více o Simcenter SCADAS: Simcenter SCADAS

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies