Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Simcenter SCADAS

S podporou velkého množství analogových a digitálních převodníků je hardware Simcenter SCADAS optimálním řešením pro akustické, vibrační i životnostní testování. Je snadno integrován do softwaru Simcenter TestLab. V tomto spojení lze pak snadno nalézt správné nastavení pro akcelerované testy.

[page_produktySiemens/product_20.jpg]

Řada hardwaru Simcenter SCADAS umožňuje testování v laboratoři i v terénu. Nabízí řešení přenositelné v ruce, přenosné mobilní jednotky, autonomní inteligentní záznamníky a systém sběru dat s vysokým počtem kanálů, díky čemuž lze provádět multifyzikální měření.

[page_produktySiemens/product_19.png]

Proč Simcenter SCADAS?

 • Autonomní záznam dat
  Při testování v terénu je výhodné zaznamenávat měřená data bez PC. Rekordér hardwaru Simcenter SCADAS pracuje samostatně, jako smart zařízení ovládané bezdrátově tabletem, nebo lze stndardně připojit k PC.
 • Testování v terénu
  V portfoliu Simcenter SCADAS lze zvolit jednotku, navrženou pro sběr dat v terénu. Umožňuje měření s vysokým počtem kanálů v náročných zkušebních podmínkách. Konstrukce sběrnice má za cíl co nejlepší přiblížení k senzorům a tak šetří náklady na kabeláž, zlepšuje kvalitu signálu a usnadňuje rychlejší nastavení testů.
 • Multifyzikální testování
  Konfiguraci sběrnice je možné volit dle požadavků na typ testování. Široká škála vstupních modulů podporuje širokou škálu převodníků a možnost úpravy signálů pro kombinaci analogových a digitálních signálů. Simcenter SCADAS umožňuje současné měření vibrací, sil, deformací, posuvů, teploty, zvuku, zkrutu, tlaku, CAN, GPS a dalších.
 • Pass-by-noise hardware
  Testování hluku při průjezdu je náročným inženýrským úkolem. S rostoucím tlakem na snížení hluku a aktualizacemi norem je podstatnou aplikací v testování. Siemens poskytuje komplexní nabídku pro řešení této úlohy zahrnující hardware pro měření hluku v exteriéru i interiéru, nástroje pro urychlení certifikačního procesu vozidel i software pro pokročilé akustické nástroje pro predikci akustického chování při průjezdech.
[page_produktySiemens/product_18.png]

Více o Simcenter SCADAS: Simcenter SCADAS

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies