Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Simcenter Anovis

Simcenter Anovis (Acoustic Noise and Vibration Signal) nabízí kompletní softwarovou a hardwarovou platformu pro testování průmyslové kvality.

[Vystrizek3(1).png]

Spolehlivost  funkcí posuzování je zajištěna standardními metodami Measurement System Analysis (MSA). Simcenter Anovis je založen na inovativních algoritmech detekce poruch založených na zvuku a vibracích, které kombinují automatické přizpůsobení limitů s klasickými funkcemi měření NVH. Simcenter Anovis automaticky identifikuje anomálie produktů nebo procesů během několika sekund.

Vystrizek1.png

Proč Simcenter Anovis?

 • Rychlé průmyslové testování kvality
  Vysoká spolehlivost testovacího zařízení je dosažena při implementaci krátkých dob cyklu a má za následek vysokou propustnost během sériové výroby. Tím je zvýšena úroveň automatizace snižující manuální operace a chyby obsluhy.
 • End-of-line testing
  Procesně zabezpečené, plně automatizované a vysoce spolehlivé zjišťování chyb, za podmínek objemové výroby pomocí měření vibrací a zvuku. Mezi typické aplikace patří motory s vnitřním spalováním, převodovky, elektrické motory a součásti a systémy poháněné motorem. Během výroby se během několika sekund zjistí chyby v montáži a závady součástí spolu s charakteristickými (hlukovými) charakteristikami. 
 • Nedestruktivní testování
  Nedestruktivní testování probíhá pomocí testování akustické rezonance (ART) - technologii akustické kontroly, která vyhodnocuje přirozené vibrační chování, které popisuje úplnou součást z hlediska materiálu, struktury a geometrie. Přítomnost trhlin je detekována hledáním rozdílů v rezonanční frekvenci, šířce pásma a amplitudě. 
 • Monitoring procesů
  Řešení pro monitorování procesů se používají k inspekci rychle fungujících výrobních strojů, jako jsou lisy, pily, děrovací stroje apod. Zvuky a vibrace stroje se hodnotí pomocí analýzy vibrací a zvuku. Rozbité části, poškozený materiál, cizí tělesa, znečištěná tisková nastavení a další jsou okamžitě rozpoznány a stroj je zastaven.
   
Vystrizek(2).png

Anovis (Saab) dataheet

Frequently asked questions for electric motor testing with Simcenter Anovis

Article: End-of-line quality testing, Robust and reliable EOL testing during manufacturing adds value to a product
by confirming the quality – meaning that the part meets its specifications

www.AutomotiveTestingTechnologyInternational.com 
NOVEMBER 2019

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies