Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Simcenter FloEFD

Simcenter FloEFD umožňuje implementovat CFD simulace do raného stádia návrhu konstrukce – umožní tak inženýrům prozkoumat trendy chování konstrukčního návrhu a zabránit tak nežádoucím změnám návrhu v pozdější fázi prototypování.

[page_produktySiemens/product_26.png]

Simcenter FloEFD je plnohodnotné CFD řešení, které lze používat ve všech dostupných MCAD systémech jako jsou NX, Solid Edge, Creo, CATIA V5 a SolidWorks. Lze jej blízce propojit i s Inventorem. Použítím FloEFD ve známém CAD prostředí má za následek eliminaci nákladů vzniklou zaškolením do samostatně stojícího prostředí.

[page_produktySiemens/product_25.png]

Proč Simcenter FloEFD?

  • Jediný plně integrovatelný CFD software do CAD prostředí
    Díky možnosti využití CFD analýz již při konstrukčním návrhu ve známém CAD prostředí (NX, Solid Edge, Creo, CATIA V5) dochází ke snížení času potřebnému k vytvoření prototypu. Oproti tradičním CFD nástrojům lze dobu simulace snížit až o 65-75%.
  • Plnohodnotý CFD nástroj
    Simcenter FloEFD je plnohodnotný nástroj pro řešení proudění tekutin, přestupů tepla, porézních médií apod. Dále je možné využít modulů pro PCB a LED, chlazení elektroniky, HVAC, spalovaní i nadzvukové proudění.
[page_produktySiemens/product_24.png]

Více o Simcenter FloEFD: Simcenter FloEFD
 

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies