Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Simcenter FloMaster

1D CFD software Simcenter FloMaster je vhodným nástrojem pro modelování a analýzu komplexních potrubních systémů jakéhokoliv měřítka.

[page_produktySiemens/product_44.jpg]

Simcenter FloMaster pomáhá inženýrům sledovat změny tlaku, teplot a průtoků v celém systému a pochopit, jak se chovají různé alternativy konstrukcí, jak velký vliv mají velikosti komponent, či jak provozní podmínky ovlivní celkový výkon systému.

[page_produktySiemens/product_43.png]

Proč Simcenter FloMaster?

  • Výkonný transientní řešičSimcenter FloMaster umožňuje řešit jak ustálené stavy (steady-state), tak transientní analýzy s výpočtem přestupu tepla. Lze simulovat tlakové ztráty, teploty a průtoky celého systému. Modely v rozsáhlé knihovně komponent založené na empirických datech lze snadno modifikovat, a tak je přizpůsobit konkrétnímu požadavku uživatele.
  • Otevřené a rozšiřitelné prostředíModely mohou být vytvořeny na míru. Otevřené API prostředí umožňuje snadné propojení s in-house kódy, CAE analýzami, výrobními a optimalizačními nástroji. Funkční Mock-up Interface (FMI) umožňuje export a kosimulace s CAE softwary.
  • Rychlá optimalizace systémuFunkce „Experiments“ poskytuje uživateli možnost provádět rychlé „what-if“ analýzy termo-hydraulických systémů. V programu jsou zahrnuty např. algoritmy Latin Square nebo Monte Carlo.
  • 1D-3D propojení pro vytvoření modeluPomocí CAD2FM je možné automaticky vytvářet modely na platformě Simcenter FloMaster z 3D geometrie vytvořené v softwarech NX, Solid Edge, CATIA, Creo a Solidworks, což zkracuje dobu vytváření systému. Do vytvořeného 1D systému je také možné pomocí kosimulace zahrnout 3D CFD ze Simcenter FloEFD, což má za následek zvýšení přesnosti chování celého systému.
[page_produktySiemens/product_42.jpg]

Více o Simcenter FloMaster: Simcenter FloMaster FactSheet
Zajímá Vás ještě více o Simcenter FloMaster? Napište nám na info@techsim.cz !

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies