Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Simcenter 3D

Simcenter 3D je unifikované, škálovatelné, otevřené prostředí pro CAE analýzy, které je snadno propojitelné CAD, 1D simulacemi, testováním a data managementem. V prostředí Simcenter 3D lze rychle a přesně provádět strukturální, akustické, vibroakustické, teplotní i elektromagnetické analýzy, řešit proudění, motion analýzy, kompozity, životnost a multifyzikální úlohy a na jejich základě provádět optimalizace konstrukčních řešení.

[page_produktySiemens/product_35.png]

Simcenter 3D je dostupné jak samostatné prostředí pro simulace, tak je možno jej integrovat přímo do NX a zajistit tak bezproblémové propojení CAD/CAE.

[page_produktySiemens/product_34.png]

Proč Simcenter Amesim?

 • Multifyzikální prostředí
  Řešení FE (finite element) a CFD (computational fluid dynamics) úloh v jednotném prostředí, jejich propojení a optimalizace.

 • Optimlizace
  Topologická i parametrická optimalizace pomocí níž můžete rychle a efektivně dojít k optimálnímu konstrukčnímu návrhu již v ranné fázi návrhu.

 • Pokročilé simulace
  Simcenter 3D nabízí pokročilé simulace FE, CFD, životnosti, motion analýzy, additive manufacturing, aero- a vibroakustiku, řešení kompozitních konstrukcí, teplotní analýzy i elektromagnetismus.

 • Pokročilý pre/post processing
  Čas potřebný pro přípravu je minimalizován propojením geometrických dat s výpočetním modelem, které je velkým benefitem hlavně u úloh s několika iteracemi návrhu. Výpočetní síť je možno vytvořit velkým množstvím technik pro 1D, 2D i 3D prvky. Výsledky lze snadno zpracovat v pokročilém postprocessingu spojeným s automatickým vytvářením reportů.

 • Propojení s 1D simulacemi i data managementem
  Simcenter 3D lze snadno propojit se systémovými simulacemi (jako Simcenter Amesim) a implementovat ho s data managementem podniku (Teamcenter).

 •  
[page_produktySiemens/product_33.png]

Více o Simcenter 3D: Simcenter 3D


Jaké projekty řešil TechSim v Simcenter 3D?
 

Chlazení transformátoru

Měření hluku elektrického motoru a jeho optimalizace vedoucí ke snížení hluku

Únavová analýza rotoru turbíny

Výpočet dynamiky rotorové soustavy turbíny ORC jednotky

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies