Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Novinky

Program konference ELMAG Forum 2023 je kompletní

14/04/2023

Vážení,

rádi bychom Vás seznámili s finálním programem konference ELMAG Forum 2023, která se bude konat 25. května v Park Holiday Congress Centre v Praze - Benicích. Konference je zaměřena na baterie, bateriové moduly, BMS, jejich nabíjení, životnost, druhý život a všechno, co s bateriemi souvisí.

Kromě novinek z oblasti vývoje nových technologií a typů baterií, budou mít účastníci příležitost se seznámit s několika unikátními metodami pro predikci životnosti baterií vycházejících ze změřených dat nebo čistě založených na digitálním modelu - dvojčeti reálného systému, doplněném CFD simulacemi teplotního zatížení baterií.

ELMAG Forum 2023 bude místem setkání expertů a předních představitelů z průmyslu a akademických pracovišť. Témata, která budou na konferenci probírána, jsou klíčová pro budoucnost průmyslu a životního prostředí. Konference ELMAG Forum 2023 také nabízí mnoho příležitostí k diskuzi a navázání nových kontaktů.

Těšíme se na Vaši účast a na společné setkání na konferenci ELMAG Forum 2023.

S pozdravemKonference ELMAG Forum 2023 se koná ve čtvrtek 25. 5. 2023 v kongresovém centru Park Holiday & Welness Hotelu v Praze – Benicích od 9.00 hodin do 16.30 hodin. Registrace od 8.30 hodin.

Registrační poplatek je 5 200 Kč včetně DPH a zahrnuje vložné s občerstvením během konference. Pro studenty a akademické pracovníky je registrační poplatek snížený na 4 400 Kč.

REGISTRACE


Témata konference:
 
Baterie, moduly a palivové články
Druhy používaných bateriových a palivových článků, rozdělení, principy, chemické složení, jejich výroba a vlastnosti.
Design bateriových modulů pro trakční pohony i stacionární úložiště, využití výpočetních CFD simulaci při optimalizaci chlazení
 
Strategie dobíjení a dimenzování dobíjecí infrastruktury pro těžká vozidla a elektrobusy
High power, High energy. Simulace jízdních a dobíjecích cyklů. Navrhování dobíjecí infrastruktury dle jízdních řádů
 
Elektromobilita
Postup dimenzování elektrických a hybridních pohonů, využití 1D systémových simulací pro optimalizaci dojezdu, jízdního teplotního komfortu,
velikosti baterií a volby vhodného výkonu palivových článků a baterie pro dosažení požadovaných jízdních režimů. Příklady simulací
 
Bateriový životní cyklus
Predikce životnost baterií na základě jízdních cyklů a faktory, které životnost baterií ovlivňují (SOC, SOD, rovnoměrnost chlazení,…)
 
Giga Factory
Automatizace a robotizace výrobních procesů. Digitální dvojče výroby
 
 


PROGRAM KONFERENCE

 

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies