Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění… Začněte včas.

Blog

Otevřena registrace na CAE Forum 2020

08/06/2020

Vážení přátelé,

 

s radostí Vám oznamujeme, že registrace na tradiční konferenci CAE Forum 2020 je otevřena. Konference se uskuteční v tradičním termínu, ve dnech 15. - 16. 10. opět v Park Holiday Congress & Wellness Hotel – Praha Benice.

 

Stejně jako v předešlých letech se můžete těšit na úspěšné příběhy milovníků CAE simulací (čtvrtek 15. 10.) i tradiční IoT workshop (pátek 16. 10. dopoledne). Pátek 16. 10. pak bude věnován výpočetním simulacím v elektrotechnice, e-mobilitě a výkonové elektronice (program tohoto dne bude odpovídat plánované konferenci ELMAG Forum, která se bohužel v březnu nemohla konat).

 

Program se tedy bude nést v podobném duchu jako vždy, jeho předběžnou verzi zveřejníme v nejbližších dnech. Registrovat se však můžete již dnes a to na našich stránkách zde.

 

Zároveň bychom ráda poprosila ty, kteří mají zájem prezentovat svůj příspěvek, aby se zaregistrovali co nejdříve a zaslali nám název příspěvku a krátký abstrakt na email: info@techsim.cz. Potvrzení o přijetí Vašeho příspěvku Vám dorazí do dvou týdnů.

 

V případě dotazů se na mne neváhejte obracet.

 

Těšíme se na říjnové setkání!

 

TechSim Engineering s.r.o., Budějovická 1550/15a 140 00 Praha 4. Ochrana osobních údajů | Cookies