Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění... Začněte včas.

Kariéra

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ POZICE:

Executive Assistant

Co budeš dělat?

Práce asistentů je pestrá – jednou je to rychlý telefonát kolegům, aby něco nezapomněli, jednou organizace schůzky v kalendáři, jednou vytvoření tabulek a jednou kontrola, zda jsou odeslány/přijmuty všechny faktury. Práce tohoto typu tedy vyžaduje pečlivost, samostatnost a organizační schopnosti.​ Budeš pravou rukou při našich obchodních a marketingových činnostech. To znamená vedení kalendářů, vyřizování korespondence, organizace služebních cest, vytváření a úprava dokumentů a vkládání dat do databází.​

Co očekáváme?

  • Ochotu učit se nové věci, ze začátku toho bude dost
  • Základní znalost anglického jazyka, často používáme pro naši práci anglické podklady
  • Komunikativnost, schopnost zorganizovat si práci

Co nabízíme:

  • Práce v Praze, sedíme na metru Budějovická
  • Pestrá pracovní náplň
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v menším, mladém dynamickém kolektivu
  • Možnost jak plného, tak částečného úvazku
  • Nadstandardní platové podmínky

Pokud Tě pozice zaujala, neváhej se nám ozvat na info@techsim.cz

TechSim Engineering s.r.o., Na Pankráci 1062/58, 140 00 Praha 4,