Sjednejte si s námi schůzku, rádi Vám řekneme více: 222 286 116, info@techsim.cz
Průmysl se mění... Začněte včas.

Kariéra

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ POZICE:

CFD VÝPOČTÁŘ / JUNIOR CFD VÝPOČTÁŘ

Náplň práce:

  • Příprava a realizace CFD analýz
  • Vyhodnocení výsledků simulace
  • ​Návrh optimalizace na základě výsledků
  • Komunikace a práce v menším tým
Co očekáváme:
  • Základní znalost CFD problematiky
  • Ochotu učit se nové věci
  • Samostatnost
  • Odpovědnost
  • Spolehlivost
  •  Základní znalost anglického jazyka
​​Co nabízíme:
  • Práce v Praze
  • Vhodné i pro studenty
  • Pestrá pracovní náplň
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v mladém dynamickém kolektivu
  • Možnost jak plného, tak částečného úvazku
  • Systém osobních benefitů
​Pokud Vás pozice zaujala, ozvěte se nám na info@techsim.cz.

ASISTENT/KA OBCHODU A MARKETINGU

  • Příprava obchodních podkladů pro vedoucího oddělení, vytváření cenových nabídek, objednávek a prezentací
  • ​Vyhledávání obchodních příležitostí
  • ​Zadávání a evidence nabídek a objednávek ve firemním CRM a jeho průběžná aktualizace
  • Komunikace se zákazníky, zasílání firemních prezentací
  • Plánování hovorů a schůzek se zákazníky a partnerskými organizacemi
  • ​Správa marketingových materiálů
  • Organizační zajištění seminářů, konferencí a firemních teambuildingů

  • Prozákaznický přístup
  • ​Aktivní komunikaci
  • ​Vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2
Co nabízíme:
  • Práce v Praze
  • ​Možnost částečného i plného úvazku
  • ​Další vzdělávání v perspektivní oblasti digitalizace a automatizace vývojových procesů
  • Flexibilní pracovní dobu

Pokud Vás pozice zaujala, ozvěte se nám na info@techsim.cz.

TechSim Engineering s.r.o., Na Pankráci 1062/58, 140 00 Praha 4,