Kariéra

2016_04_Inzerát_rev2

Dále hledáme:

Projektový manažer pro oblast elektromobility

Pracovní náplň

  • Řízení a organizace vývojových projektů
  • Jednání se zákazníkem a průběžná prezentace výsledků
  • Zodpovědnost za vedené projekty
  • Koordinace projektové činnosti a lokace potřebných zdrojů
  • Lokalita pro výkon práce: Praha, Mladá Boleslav

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • dobré komunikační schopnosti
  • znalosti v oblasti strojírenství a elektrotechniky
  • orientace v problematice CAD/PLM/CAM výhodou
  • základní znalost AJ nebo NJ
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

  • konstrukční dovednosti a kreativita
  • znalost modelování v CAD
  • praktické zkušenosti s prací na projektech z oblasti strojírenství nebo elektrotechniky
  • znalost dalšího jazyka

Nabízíme

  • atraktivní platové ohodnocení, systém motivace a benefitů
  • práci v rychle se rozvíjející společnosti
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • aktivní komunikace a spolupráce s předními vývojovými centry